^Powrót do góry

lechaa.jpg

Zdjęcia ze szkoleń

Strefa Rękodzieła - wire-wripping

Strefa Rękodzieła - wire-wripping to pierwsze i z pewnością nie ostatnie, zorganizowane przez nas szkolenie z tworzenia biżuterii tą techniką. Odbyło się ono 08.12.2011 r. w Lublinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów i zachęcamy do udziału w naszych następnych szkoleń.


zobacz zdjęcia

Wieczorowe kolczyki sutasz

Ozdobą każdej kobiety jest biżuteria. Podążając za światowymi trendami w naszej ofercie szkoleniowej posiadamy warsztaty z tworzenia biżuterii techniką sutasz, które cieszą się dużą popularnością. Zbliżający się koniec roku zainspirował nas do zorganizowania szkolenia Strefa rękodzieła – wieczorowe kolczyki sutasz, które odbyły się 30.11.2011 r. w Lublinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów, życząc dużo pomyślności i szczęścia w Nowym Roku.


zobacz zdjęcia

Świąteczne tradycje Lublin

Święta, święta, święta.. już niebawem, a ich przedsmak poczuć można było na szkoleniu zorganizowanym w Lublinie 15.12.2011 r. Z tej okazji życzymy wszystkim Wesołych Świąt i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zespół Lechaa Consulting sp. z o.o.


zobacz zdjęcia

Strefa Rękodzieła - Pani Jesień

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze szkolenia Strefa Rękodzieła – Pani Jesień. Warsztaty odbyły się 03.11.2011 r. w Lublinie. W trakcie zajęć uczestnicy poznali sposoby tworzenia dekoracji z wykorzystaniem materiałów florystycznych i nie tylko. Na szkoleniu Wykorzystywane były materiały ogólnodostępne w tym naturalne takie jak: pachnące siano, szyszki, żołędzie i kasztany.

Zespół Lechaa Consulting sp. z o.o.


zobacz zdjęcia

Strefa Rękodzieła - Jesienny decoupage

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze szkolenia Strefa Rękodzieła – Jesienny decoupage. Warsztaty odbyły się 01.12.2011 r. w Lublinie. Uczestniczki zgłębiały tajniki zdobienia drewnianych świeczników oraz szklanych kieliszków z których powstały przepiękne lampiony, które stały się przepięknymi, praktycznymi ozdobami, umilającymi długie jesienne oraz zimowe wieczory.


zobacz zdjęcia

Strefa Rękodzieła - Filcowe fantazje w Rzeszowie

27 października odbyło się kolejne szkolenie z serii Strefa Rękodzieła – Filcowe fantazje. Tym razem odbyło się ono Rzeszowie. Tworzenie biżuterii z filcu cieszy się niesłabnącym powodzeniem, dlatego wkrótce będziemy organizować kolejne. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przeprowadzonych warsztatów.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.


zobacz zdjęcia

Strefa Rękodzieła - Bombkowe Święta

Szkolenie Strefa Rękodzieła – Bombkowe Święta odbyło się w Rzeszowie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia, na których widać jak pod okiem naszej trenerki p. Anny Biedrzyckiej powstały prawdziwe arcydzieła. Korzystając z okazji wszystkim Paniom dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy na kolejne.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.

Zespół Lechaa Consulting sp. z o.o.


zobacz zdjęcia

Copyright © 2013. Centrum Edukacji Nauczycieli Lechaa Rights Reserved.


Facebook